Obchodní podmínky

Vážený kliente,

ceny jednotlivých výrobků i metráží jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné ke dni objednávky. Cena za balné a doručení je 120,- Kč, a to jak za

  • osobní dovoz naší firmou po Praze, kde se zcela přizpůsobíme Vašim možnostem, tak
  • dobírkou přes Českou poštu.

Je možná i osobní dohoda dovozu mimo Prahu.

Také je možná platba bankovním převodem na náš účet 168 915 888 /0300 u ČSOB, a to před dodáním zboží.

Aby byla objednávka přijata, je nutné, aby byly vyplněny všechny předepsané údaje. Zboží bude dodáno do 15 dnů vzhledem k tomu, že každý Vámi objednaný výrobek bude vyroben právě pro Vás. Pokud nebudeme schopni z důvodu vyprodané metráže, či dovolené ve firmě, dodat zboží v uvedeném termínu, podáme Vám informaci o následujícím termínu. Pokud bude pro Vás náhradní termín nepřijatelný, budou Vám Vaše finanční prostředky v případě platby předem, obratem převedeny na Váš účet.

Záruční lhůta

Záruční lhůta je stanovena zákonem. Vrácení zboží bez udání důvodu je možné dle § 53 odst. 7 do 14 dnů. Zboží nelze vracet dobírkou-nebude vyzvednuta. Po překontrolování zboží Vám budou peníze vráceny na Váš účet, ev. poštou na Vaši adresu.

Vaše zakázka bude u nás archivována minimálně rok a Vaše údaje budou pouze v naší firmě a nikdy nebudou postoupeny jinému subjektu.

Považujeme za nutné upozornit Vás na to, že barevné odstíny metráží i výrobků vykazují s ohledem na způsob prezentace u jednotlivých odběratelů různé nuance. Je nutné s tím počítat.

Pěkné dny a těšíme se na setkání s Vámi v našem internetovém obchodě.

Linkeovi